GLASS & CERAMICS / Art Glass / Glaskonst 5464332
nr 546 4332
Glaskonst
Lenght: ()
Signerad HJ, numrerad 93179, kristall, trana, höjd: ca 18
100
SEK 100
Monday October 13 2008
at 17:44:22
10/10 13:10:35
Halvkristall